E-PROJEKT

Prace związane z aranżacją przestrzeni przy użyciu kostki brukowej wiążą się z pewnymi nakładami pieniędzy i czasu. Warto więc opracować sobie plan działania, który, z jednej strony określi wyraźnie Państwa oczekiwania, a z drugiej pozwoli zoptymalizować wydatki i przeprowadzić inwestycję w jak najkrótszym czasie.

Oferta e-projekt skierowana jest do tych z Państwa, którzy mają niewielką przestrzeń do zaaranżowania ? taras, ścieżki w ogrodzie, mały podjazd.

Otrzymują Państwo projekt bez wychodzenia z domu! Wystarczy wypełnić formularz poniżej i dołączyć mapkę geodezyjną, wymiary i kilka zdjęć miejsca, które pragną Państwo wybrukować, a my zrobimy 2 projekty koncepcyjne do wyboru, a następnie projekt 2D i 3D, wizualizacje i projekt techniczny dla wykonawcy wybranej koncepcji.

Uwaga!

Maksymalna powierzchnia: 250m2. Powyżej tej powierzchni cena projektu ustalana jest indywidualnie.

Projekt wykonywany jest w oparciu o materiały, których jesteśmy dystrybutorem, tj. Jadar, Budokrusz, Semmelrock, Polbruk, Kost-Bet.

Początek pracy nad projektem rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wymaganej kwoty na koncie. Kontakt projektanta z klientem następuje za pośrednictwem telefonu i poczty e-mail w celu uzgodnienia szczegółów. Dokumentacja projektowa wysyłana jest na pocztę e-mail w formie plansz przygotowanych do druku w formacie a4, a3, a2.

Opłata za projekt wynosi 492zł brutto (400zł netto + VAT) Prosmimy o wpłatę na konto bankowe: BANK PEKAO S.A. PL 42 1240 2412 1111 0010 5701 6312 .

Potwierdzenie wpłaty prosimy dołączyć do formularza zamówienia.

Zapraszamy do zapoznania z warunkami współpracy i wypełnienia formularza zamówienia!

 

 

Imię i nazwisko klienta*
Adres do Korespondencji*
Data*
Adres e-mail*
Numer telefonu*

*pola wymagane

Istniejąca lub planowana kolorystyka budynków i ogrodzenia
Budynki
Ogrodzenie

Wybrane materiały
Kostka (nazwa, kolor, producent)
Płyty (nazwa, kolor, producent)
Obrzeże (nazwa, kolor, producent)
Inne (nazwa, kolor, producent)


Wyszczególnienie elementów, które mają być zaprojektowane: Np. Podjazdy, ścieżki, parkingi, dojścia, place, schody, tarasy itp.

Inne sugestie dotyczące wyglądu nawierzchni
Kształt nawierzchni (oparty na liniach prostych i geometrycznych formach lub liniach falistych i łukach)
Kolorystyka


Wzory w nawierzchni (np. Delikatne, rozbudowane, koła, kwadraty, lub konkretnie wskazane przez klienta)


MENU
×
MENU