Usługi

uslugi-sprzedaz

 

U nas zawsze mogą Państwo liczyć na miłą obsługę i fachowe doradztwo!

 

Jesteśmy największym dystrybutorem kostki brukowej i kamieni ogrodowych w Puławach i okolicach. Nie namawiamy do wyboru jedynie jednej firmy – to Państwu pozostawiamy wybór spośród wielu producentów

W swojej ofercie posiadamy jedynie produkty renomowanych marek:

 

Dzięki współpracy z najlepszymi producentami na rynku mamy pewność, że oprócz doskonałej jakości produktów, otrzymują Państwo również wieloletnią gwarancję. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na ocenę, z którymi producentami warto przedłużać współpracę, a z których lepiej zrezygnować. Jeśli w naszej ofercie nie znajdą Państwo jakiegoś producenta oznacza to, że albo go nie znamy, albo nie jest wart współpracy.

 

Na placu magazynowym posiadamy w dużej ilości:
1) galanterię betonową (obrzeża, krawężniki, palisady, donice etc.),
2) podstawowe kostki brukowe i płyty tarasowe,
3) kostki i płyty szlachetne dostępne ?od ręki? w ilości 50-100m2 (większe ilości dostępne w przeciągu 3dni roboczych ? zawsze zamawiamy potrzebną ilość z jednej partii produkcyjnej z odpowiednim zapasem, aby uniknąć różnicy w odcieniach),
4) kamienie dekoracyjne.

 

Produkty na zamówienie – czas realizacji 2-4 tygodnie:
1) elementy łupane i śrutowane – ogrodzenia, palisady, stopnie schodowe.

 

Kilka kroków do zadowolenia:

Zakup materiałów dostępnych na placu magazynowym:
Krok 1. Wybieramy spośród dostępnego asortymentu
Krok 2. Dokonujemy zapłaty w biurze
Jeśli uzgodniliśmy transport materiałów na miejsce inwestycji ? przechodzimy od razu do Kroku 5.
Krok 3. Kierujemy się w miejsce załadunku wskazane przez obsługę
Krok 4. Oczekujemy na załadunek (załadunek dokonywany jest przez obsługę placu magazynowego)
Krok 5. Odbieramy materiał i jesteśmy zadowoleni!

 

Zamówienie i zakup materiałów:
Krok 1. Wybieramy spośród dostępnego asortymentu
Krok 2. Prosimy o ofertę cenową
Krok 3. Zamawiamy materiał wpłacając zadatek w wys. 40% wartości zamówienia
Krok 4. Oczekujemy na informację od sprzedawcy o terminie odbioru/dostawy towaru
Krok 5. Dopłacamy pozostałą kwotę wg zamówienia, ustalamy i opłacamy koszty transportu i dodatkową kaucją zwrotną za palety
Krok 6. Odbieramy materiał i jesteśmy zadowoleni

 

UWAGA!

1) Nie realizujemy transportu “przy okazji”. Usługa transportowa jest dodatkowo płatna, zgodnie z cennikiem dostępnym na miejscu.

2) Kaucja za palety nie jest naszym wymysłem, lecz odgórnie narzuconą przez fabryki kwotą – 37 zł brutto / sztuka. Zawsze z chęcią oddamy Państwu kaucję, gdyż sami chcielibyśmy odzyskać od fabryk naszą własną, za ten “drogi kawałek drewna” 😉

3) Palety zwraca Klient na własny koszt.

3) Nie przyjmujemy zwrotów zakupionego materiału. Taką możliwość mają jedynie Klienci zamawiający usługę projektową, korzystający dodatkowo z usług jednej z polecanych przez nas ekip brukarskich.

4) Najmniejsza ilość materiału, jaką można zakupić, to jedna pełna warstwa kostki brukowej. W przypadku towaru na zamówienie obowiązuje sprzedaż pełnopaletowa lub na sztuki – doradca poinformuje Państwa o tym fakcie.


 

 

uslugi-projekt

 

 

 


Przykładowe plansze projektowe:

 

28 28a 28b 28c

 

 

>>>>> Więcej projektów <<<<<

 

Oferujemy Państwu profesjonalny projekt nawierzchni z przyjazdem projektanta na miejsce inwestycji!
Projektujemy ciągi komunikacyjne, podjazdy, tarasy, ścieżki ogrodowe itp. Pomagamy w doborze koloru i wzoru kostki brukowej do elewacji budynku i jego otoczenia. Tworzymy kolorystyczne zestawienia elewacji budynków i nawierzchni, aranżując niepowtarzalny klimat przestrzeni. Uwzględniamy Państwa potrzeby i upodobania. Dokładamy wszelkich starań, aby projekt, a później także realizacja, odzwierciedlały Państwa gust, styl oraz osobowość. Tworzymy projekty nawierzchni funkcjonalnych, które stanowią jedność z otoczeniem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co czyni Państwa projekt i realizację wyjątkowymi.

Nasza oferta obejmuje kompleksową usługę projektową z przyjazdem Projektanta na miejsce inwestycji, który wykonuje faktyczny pomiar i omawia szczegóły planowanej powierzchni. Projekt wykonywany jest w oparciu o zebrane pomiary.

 

Usługa projektowa zawiera:

  • dwie wizyty na projektowanym terenie,
  • pomiar,
  • dwa projekty koncepcyjne nawierzchni,
  • projekty techniczne wzoru ułożenia kostki brukowej,
  • wizualizacje 2D i 3D,
  • zestawienie materiałów,
  • konsultacje telefoniczne i mailowe,
  • dwie korekty projektu koncepcyjnego lub technicznego.

Nie trzymamy się sztywno ilości spotkań. Projekt ma być przez nas dopracowany w każdym, najmniejszym nawet szczególe. Jeśli praca nad zleceniem będzie wymagała większej ilości spotkań – jesteśmy “za”. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze!

Dokumentacja projektowa przekazana jest Zamawiającemu w formie skoroszytu z planszami projektowymi.

UWAGA!

PROJEKT GRATIS! od 150 m2 szlachetnej kostki brukowej*

*asortyment określony w OWU, dostępny w biurze sprzedaży

Kaucja za projekt wynosi 800zł brutto i jest zwracana, zgodnie z Umową projektową, po końcowym rozliczeniu za zakupione materiały.

 

Klientom posiadającym znacznie mniejszą przestrzeń do aranżacji, np. niewielki podjazd lub taras, oferujemy E-projekt! << szczegóły

 

Nasza projektantka, Marta, jest do Państwa dyspozycji w naszym biurze sprzedaży:
poniedziałek – piątek od 7:00 – 17:00
sobota  8:00 d 13:00.

 

Mogą więc Państwo porozmawiać i skonsultować swoje pomysły, a także skorzystać z profesjonalnej porady już na etapie poszukiwania odpowiedniego materiału. Marta chętnie pomoże dobrać pasującą do domu i jego otoczenia kostkę, płyty i galanterię. Dzięki zmysłowi artystycznemu, doświadczeniu i pasji do wykonywanego zawodu, sprosta gustom nawet najbardziej wymagających Klientów!


 

 

uslugi-brukarskie

 

Układaniem kostki brukowej zajmujemy się od ponad 20 lat. Współpracujemy także z najlepszymi fachowcami w regionie, którzy dają Państwu gwarancję na wykonane usługi.
 
Nasza oferta obejmuje kompleksowe układanie kostki brukowej i granitowej, płyt tarasowych, układanie ekoKRATY,  ustawianie krawężników drogowych, obrzeży betonowych i ekoBORDÓW. Wykonujemy parkingi, ścieżki, podjazdy, tarasy i schody.
 
Jednocześnie wykonujemy wszelkie prace ziemne związane z przygotowaniem terenu pod układanie kostki brukowej i granitowej, tj. niwelacja terenu, wykuwanie starych podłoży betonowych, wywóz gruzu. Świadczymy też usługi koparko-ładowarką.
 

Dzięki naszemu doświadczeniu, mogą Państwo liczyć na szczegółowe pomiary, wytyczenie spadków terenu, zaplanowanie odprowadzenia wody.
 
Wykonujemy profesjonalny kosztorys inwestycji.
 
Dokładamy wszelkich starań, aby cały czas podnosić jakość naszych usług, by tym samym spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Swoje usługi świadczymy głównie na terenie i w okolicach  Lublina  i   Puław.
 
Cena usługi zależna jest od:
– metrażu i ukształtowania powierzchni działki,
– podłoża,
– rodzaju podbudowy,
– rodzaju kostki,
– wzoru ułożenia kostki,
– ilości obrzeży, krawężników i palisad do obsadzenia.


 

 

uslugi-transport

 

Posiadamy własne auta samowyładowcze (z HDS). Jednorazowo jesteśmy w stanie dowieźć do Państwa:
1) 1-6 palet (najmniejszy samochód),
2) 7-10 palet (solówka),
3) 11-18 palet ? max. 22 tony (auto z przyczepą).

 

NIE REALIZUJEMY TRANSPORTU “PRZY OKAZJI”!
 
Usługa transportowa jest dodatkowo płatna zgodnie z cennikiem dostępnym na miejscu.
 
Istnieje również możliwość dostarczenia materiału bezpośrednio z fabryki. Minimum logistyczne, to cały transport – zazwyczaj 16-18palet, max. 24tony. Transport bez rozładunku.
 
Transport bezpośrednio z fabryki autem samowyładowczym – zazwyczaj 14-16palet, max. 22tony – za dodatkową opłatą po wcześniejszym ustaleniu.
 
W przypadku dostarczania materiału autem z przyczepą, kiedy rozładunek okaże się niemożliwy z przyczyn niezależnych od kierowcy (brak możliwości wjazdu dużym autem, brak miejsca etc.) – przeładunek materiału z przyczepy jest dodatkowo płatny, niezależnie od ilości palet – 100zł netto.

 

 

 

MENU
×
MENU