O nas

SPRZEDAŻ  *  PROJEKT  *  REALIZACJA  *  TRANSPORT

 

PBM Klinkier Puławy istnieje od 1993 roku. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.  Dokładamy wszelkich starań, aby cały czas podnosić jakość naszych usług i wciąż rozszerzamy ofertę, by tym samym spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Jesteśmy największym dystrybutorem kostki brukowej i kamieni ogrodowych w Puławach i okolicach. W swojej ofercie posiadamy jedynie produkty renomowanych marek: BUDOKRUSZ, JADAR, SEMMELROCK, POLBRUK, KOST-BET, dzięki czemu mamy pewność, że oprócz doskonałej jakości produktów, otrzymują Państwo również wieloletnią gwarancję.

 

W naszej ofercie znajdują się:

 • Kostka brukowa,
 • Płyty tarasowe,
 • Elementy ogrodzeń i murów,
 • Kostka granitowa,
 • Kamienie ogrodowe ? grysy, otoczaki, głazy i skały ozdobne,
 • Cegła klinkierowa,
 • Bruk klinkierowy,
 • Donice betonowe,
 • Donice gabionowe,
 • Palisady,
 • Obrzeża,
 • Krawężniki,
 • Geokrata trawnikowa.

 

Oferujemy Państwu również profesjonalny projekt nawierzchni ? z przyjazdem projektanta na miejsce inwestycji i dokładnym pomiarem działki. Otrzymują od nas Państwo kilka koncepcji do wyboru, a po wyborze jednej z nich projekt 2D, 3D, wizualizacje, rzuty i projekt techniczny dla wykonawcy.

W 2016 roku rozszerzyliśmy ofertę o e-projekt! Bez wychodzenia z domu, na podstawie wysłanych przez Państwa zdjęć działki, rzutów, bądź mapki, otrzymają Państwo profesjonalny projekt aranżacji wybranej przestrzeni ? tarasu, niewielkiego podjazdu, altany, bądź chodnika.

 

Dbając o dobro i zadowolenie naszych Klientów, oferujemy usługi współpracujących z nami firm wykonawczych, zarówno brukarskich, jak i ogrodniczych. Dzięki wybraniu polecanej przez nas ekipy, mogą Państwo liczyć na szybko i solidnie zrealizowaną inwestycję, porządek po zakończeniu prac, gwarancję na wykonane usługi, a przede wszystkim profesjonalne podejście do Klienta, pomoc i fachowe doradztwo.

 

Dysponujemy również własnymi autami samowyładowczymi, co ułatwia w dużym stopniu dokonywanie zakupów i gwarantuje szybką dostawę i rozładunek w wybrane miejsce.

 

Asortyment oferowanych wyrobów stwarza nieograniczone możliwości kształtowania przestrzeni. Szeroka paleta barw i różnorodność kształtów kostki brukowej, płyt tarasowych, oraz galanterii betonowej, pozwalają na projektowanie niepowtarzalnych aranżacji według własnych gustów i wizji.

Dzięki długoletniej współpracy, uczciwości i rzetelności, producenci obdarzyli nas zaufaniem, które przekłada się na specjalne warunki rabatowe. Dzięki temu, możemy zaoferować Państwu produkty w bardzo konkurencyjnych cenach!

 

 

Od 2011 roku jesteśmy JEDYNYM W REGIONIE punktem sprzedaży wyrobów firmy BUDOKRUSZ. Produkty tej firmy dostępne są TYLKO i WYŁĄCZNIE w NASZYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY.

 

W 2014 roku zostaliśmy SKŁADEM FABRYCZNYM firmy JADAR. Asortyment tego producenta dostępny jest u nas w najlepszej cenie i zawsze jako pierwsi na rynku jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wszystkie najnowsze produkty, nawet te, których jeszcze nie znajdą Państwo w katalogu.

 

W roku 2015 rozpoczęliśmy współpracę z firmą KOST-BET, oferującą doskonałej jakości płyty tarasowe z powłoką ceramiczną, oraz bloczki ogrodzeniowe o innowacyjnej technologii barwienia.

MENU
×
MENU